Hiv testinin ücreti ne kadar ? Erkek menisinden kendisine hiv/aids bulaşırmı ?

Tahlil.com Cevabı : Bir kişinin kendi kendine hastalık bulaştırma olasılığı yoktur.Zaten hasta ise bu durumda zaten enfeksiyon bulaşmıştır.Test fiyatlarını ise özel laboratuvarlar veya hastanelerden öğrenebilirsiniz.Aşağıdaki sitede illere göre laboratuvarların bilgilerine ulaşabilirsiniz.www.laboratuvar.com