Hocam benim ilişkimden 1- 1,5 sene geçmesine ragmen anti hiv testi yaptırdım.Fakat testte Ani-HIV p24 (ELISA) yazıyor?

Hocam benim ilişkimden 1- 1,5 sene geçmesine ragmen anti hiv testi yaptırdım.Fakat testte Ani-HIV p24 (ELISA) yazıyor. bu testte sadece p24 antijenine mi bakmışlar yoksa anti-hıv e de bakmışlar mıdır? Çunku p24 1 sene sonra kaybolabiliyor deniliyor bazı sitelerde.Sonuç 0,12 negatif

Tahlil.com Cevabı : Başka sitelere ne yazıyor bilemeyiz Siz Tahlil.com a güvenin ve bizim yazıları dikkatle okuyunHIV ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında deatylı bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtilertenı ve tedavisihttp://tahlil.com/tag/hiv