Hocam 180 eliza negatif c3 c4 ana tahlillerim normal romatizma hastasıyım 6 aydır ?

Hocam 180 eliza negatif c3 c4 ana tahlillerim normal romatizma hastasıyım 6 aydır kortizon kullanıyorum sizce sıkıntı varmı siz doktor gerek görmedikce test olmayın demişsiniz ucu açık bir cümle ayrıca sorumu siliyorlar bu üçüncü yazışım lütfen silinmesin şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : HIV korkusu psikolojinizi oldukça bozmuş.Günümüzde bu durum artık psikiatrik bir sorun olarak kabul ediliyor.Bu korkuyu yaşayan bir çok okurumuz var sizin gibi, aşağıda bu durumda bulunan ziyaretçilerimiz için yazdığımız yazımızı okumanızı öneriyoruz.HIV korkusu nedir, bu durumdaki hastalar ne yapmalıdır?https://tahlil.com/blog/hiv-korkusu-hiv-fobisi-ve-aids-korkusu-nedir-879