Hocam 180 eliza negatif var. 6 aydir prednol 32 mg ve diprospan iğne oluyorum?

Hocam 180 eliza negatif var. 6 aydir prednol 32 mg ve diprospan iğne oluyorum ürtiker için, eliza testimi etkilermi yoksa konuyu kapatiyimmi .cok korkuyorum lütfen yârdim edin.

Tahlil.com Cevabı : HIV korkusu psikolojinizi oldukça bozmuş.Günümüzde bu durum artık psikiatrik bir sorun olarak kabul ediliyor.Bu korkuyu yaşayan bir çok okurumuz var sizin gibi, aşağıda bu durumda bulunan ziyaretçilerimiz için yazdığımız yazımızı okumanızı öneriyoruz.HIV korkusu nedir, bu durumdaki hastalar ne yapmalıdır?https://tahlil.com/blog/hiv-korkusu-hiv-fobisi-ve-aids-korkusu-nedir-879