Hocam 2 hafta önce lokantada çay içerken bardağın ağız kısmına yerleşmiş kırmızı leke gördüm kan olduğunu düşünerek korktum

Hocam 2 hafta önce lokantada çay içerken bardağın ağız kısmına yerleşmiş kırmızı leke gördüm kan olduğunu düşünerek korktum ayrıca elimle bardaktan almaya çalıştım elimde çatlak ve yarılma vardı ilksorum bu şekilde hiv bılaşırmı birde boğaz ağrısı ağrıyan yerde boyun da şişmeoldu bu hivin belirtisiminuya dair bir çok soru

Tahlil.com Cevabı : Yazdıklarınızdan ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. HIV virusu, bulaşsa bile  bu kadar kısa zamanda enfeksiyona yol açıp belirti vermez.Belirtiğiniz şekilde de hastalık geçmez.AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında detaylı  bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtilertenı ve tedavisiTahlil.com'da merak ettiğiniz konuya dai cevaplandı ve yazı yayınlandı.Arama motorumuzu kullanarak konuya dair merak ettiğiniz bilgileri bulabilirsiniz.Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde dilediğiniz konuyu araştırmak için tıklayınız....

n************* :

Hocam bugün kkb gittim boğazlarımda iltihaplnma var dedi ben hivle ilgili olmasından çok korkuyorum gerçekten çok telaşandım internette bir iki haftada belirtiler olur diyor kanı ellersen elinde çatlak varsa bılaşır yiyecekte kan varsa bılaşır diyor bana yardım edin lütfen

Cevap:

Yazdıklarınızdan ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. HIV virusu, bulaşsa bile  bu kadar kısa zamanda enfeksiyona yol açıp belirti vermez. AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında detaylı  bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtilertenı ve tedavisi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.