Hocam adet gecikmesi yaşıyorum her defasında 1-2 ay gecikiyor kan hormon idrar testi yaptırdım 2 defa hiç bir sıkıntı Yok dendi neden olmuyorum acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Adet düzensizliğinin bir çok nedeni olabilir. Bununla ilgili en sağlıklı bilgiyi gerekli muayene ve tahlillerinizi yapan doktorunuz verebilir.Bize sunmuş olduğunuz hiç bir tahlil sonucu ya da başka bir şey yokken ezbere yorum yapamayız.Yapılan muayene ve tetkikler ile bir sonuca ulaşılamadıysa bir araştırma hastanesine başvurabilirsiniz.