det günümde lekelenme gibi 2-3 gün süren bir akıntı ya da kanamam oldu.1 hafta bekledikten sonra evde test negatif çıktı aradan 1 hafta daha geçirip test

merhaba hocam adet günümde lekelenme gibi 2-3 gün süren bir akıntı ya da kanamam oldu.1 hafta bekledikten sonra evde test yaptım negatif çıktı aradan 1 hafta daha geçirip test yaptım oda negatif çıktı hamile miyim? Yoksa adet günümde olan lekelenme regl mıydı? şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı :

Merak etmeyin bu durumda hamilelik ihtimali bulunmuyor.