Hocam adete yakin donemde kadinlarda karin sismesi olur mu. Yoksa hamilelik olabilir mi

Hocam adete yakin donemde kadinlarda karin sismesi olur mu. Yoksa hamilelik olabilir mi yardimci olursaniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Hamilelikte bu kadar kısa sürede karın şişmesi olmaz.Ancak adet öncesi dönemde vücutta ödem ve şişlik olabilir.