Hocam bekarım 21 yaşındayım ve 2 aydır adet görmüyorum

Hocam bekarım 21 yaşındayım ve 2 aydır adet görmüyorum 1 hafta önce tahlil yaptırdım tahlil sonuçlarım ise prolaktin hormonu (5,18-26,53) aralığında olması gerekirken 26,59 çıktı. MO% (3,4-9,0%) olması gerekirken 11 çıktı diğer değerlerim normal.

Tahlil.com Cevabı : Prolaktin hormonu değeriniz normalin AZ da olsa  üstünde  çıkmış. Bu sonuç normal değil.Prolaktin yüksekliği nedenlerine yönelik  doktorunuz ilave tahliller isteyebilir ve/veya  tedaviye başlayabilir.Endokrinoloji bölümüne başvurunuz.Prolaktin yüksekliğine dair detaylı bilgi almak için  tıklayınız....Bir kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.