Hocam ben bir ayda 4 kez adet oldum. Doktora gittim ultrasonda kist gördüğünü pek iyi olmadığını söyledi

Hocam ben bir ayda 4 kez adet oldum. Doktora gittim ultrasonda kist gördüğünü pek iyi olmadığını söyledi kan testinde CA 125 değeri 153 çıktı. Ameliyat olman gerekebilir dedi MR çekildim sonucu çıkmadı daha ama kistin 10cm CA125 değeri 153 büyük ihtimalle ameliyat dedi. korkuyorum ne yapmalıyım. Kafam karıştı. Kan testini adetim yeni bitmişti verdiğimde bundan dolayı yüksek çıkmış olabilir mi? Aslında ultrasondan önce bi kan tahlili yapmıştı ultrason için gittiğimde tekrar istedi ve bunları söyledi. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gereken bilgileri vermiş ve öneride bulunmuş.
Bir ayda 4 kere adet olmanız kesinlikle olağan değil.
Bir an önce doktorunuzun önerilerine göre tedavi süreciniz b