Hocam ben bugun dışarıda terlikle gezerken yagmur yagmaya basladı hiv kapılırmı

hocam ben bugun dışarıda terlikle gezerken yagmur yagmaya basladı asırı sekilde ayak parmaklarımdan biri çatlamıştı biride su toplamıştı onuda dışarı çıkamadan önce patlatmıştım acıyordu yururken bazı adamların yere tukurdugunu gördüm bende o yoldan gecerken o su ayaklarımı yıkadı hiv kapılırmı

Tahlil.com Cevabı : Hayır..