Elimi yıkarken diğer elime bulaşırmı sonra hiv kapılırmı böyle

hocam dün güreş yapttıktan sonra sol eliimin orta parmagı soyuldu hafif kan kıvılcımları giri birşey var sabahleyin lavaboyu temizlerken sağlam olan sağ elimle kanlı sümüğü temizledim sonra elimi yıkadım sonra aklıma şüphe düştü acaba elimi yıkarken diğer elime bulaşırmı sonra hiv kapılırmı böyle

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde bulaş olmaz..