Hocam ben erkek arkadaşımla bir hafta önce arkadan ilişkiye girdim içime boşaldı ?

Hocam ben erkek arkadaşımla bir hafta önce arkadan ilişkiye girdim içime boşaldı ben hemen gidip yıkadım fakat vajinama girmiş olamaz ama dışına değmiş olabilir yıkarken hamile olabilirmiyim

Tahlil.com Cevabı :

Adet zamannında 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yap.