İlişkiden sonra regl gördüm ve gebelik testim negatif çıktı. Hamile miyim?

Merhaba hocam ella hapından 18 gün sonra 7 gün süren pembe/kahverengi sadece tuvalette fark edebildiğim akıntılarım oldu. Böyle bir kanamadan 22 gün sonra ise normal adetim gibi kanamam oldu. İlişkiden 27 gün sonra ise kan testi negatif çıktı. Hamilelik yok değil mi?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında normal adet kanaması olduğunuz ve testiniz negatif çıktığı için hamileliğin olmadığını söyleyebiliriz.