Hocam ben her ay 2 gün önce adet görürüm Geçen Kasım 5te adet oldum. 14 kasımda geri çekme yöntemiyle ilişkiye girdim ?

Hocam ben her ay 2 gün önce adet görürüm Geçen Kasım 5te adet oldum. 14 kasmda geri çkme yntemiyle ilişkiye girdim En sonda 25 kasmda girdim yine geri çökme yöntemiyle Bacak arama boşaldı vajinanın kenarina ayin 7 şu ve olmdm hala Gaz ve geğirme var.

Tahlil.com Cevabı : Geri çekilme yöntemi tam koruma sağlamaz. Önerimiz sakince bir süre daha beklemeniz. Regl döneminizde bir haftadan daha fazla gecikme yaşanırsa da gebelik testi yaptırmanızdır.