Merhaba, 17 ekimde sürtünme yoluyla bi ilişkim oldu zevk suyundan şüphelendim daha sonra o ay ki adetim 5 gün gecikmeli oldu?

Merhaba, 17 ekimde sürtünme yoluyla bi ilişkim oldu zevk suyundan şüphelendim daha sonra o ay ki adetim 5 gün gecikmeli oldu. Sonra emin olamadım kanda bhcg testi yaptırdım 0.05 çıktı. Hamile olsam o kadar düşük çıkmazdı 1 buçuk aydan sonra değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Gecikmeli de olsa regl görüldüğü ve gebelik testi negatif çıktığı için hamileliğin oluşmadığını söyleyebiliriz.