Hocam benim antikor ile ilgili korkudan değil 2004 te bir uzmn doktor bir yazisinda antikor 1 yil da oluşur ve testler le bir yıldan sonra anlaşılır falan diyor

Hocam benim antikor ile ilgili korkudan değil 2004 te bir uzmn doktor bir yazisinda antikor 1 yil da oluşur ve testler le bir yıldan sonra anlaşılır falan diyor sizin yazınız o zmn hani 2004 yılından sonra testler geliştigi icin mi alti ay a düştü hani hiv fobisi nden dolayi değil teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Gereksiz ve kafanızı karıştıran bilgilerle boş yere vakit kaybetmeyin.Tahlil.com'da konuya dair en doğru ve güncel bilgileri bulabilirsiniz.