Ben şüpeli bir ilişkiden 6 ay sonra bir devlet hastanesinde makro elisa testi yaptırdım.

merhaba hocam. ben şüpeli bir ilişkiden 6 ay sonra bir devlet hastanesinde makro elisa testi yaptırdım. test sonuçları; HBs Ag 0,08 (neg) , HCV 0,02 (neg) , HIV 0,06 (neg) , tetkik adı:VDRL (NEGATİF) cıktı sonuçları degerlendirirseniz sevinirim ve birdaha test yaptıtmama gerek varmı ??? Teşekkü

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda herhangi bir anormallik yok.