Hocam benim bir sorum olacak yakın zamanda bir test yaptırdım ve testte bana verilen kagıtta hcv yazısı biraz ilerisinde s/co yazıyo

s Slamlar hocam benim bir sorum olacak yakın zamanda bi test yaptırdım ve testte bana verilenn kagıtta  hcv yazısı biraz ilerisinde s/co yazıyo bu nedemek ögrene bilirmiyim size zahmet saygılarımla şimdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı :  Raporu bir daha dikkatli okuyun ve tekrar bize yazın,sonuç belirtmemişsiniz