Hocam biz sürtünme ile ilşkide bulunduk bende iç çamaşırı ve şort vardı

hocam biz sürtünme ile ilşkide bulunduk bende iç çamaşırı ve şort vardı kız arkadşımdada iç çamaşırı ve pijaması vardı ben boşaldıktan sonra uyurken sarılınca sanırım onun pijama ve iç çamaşırına ıslaklık geçmiş böyle bi hamilelik mümkün mü

Tahlil.com Cevabı : Hayır..