Eğer gebelik söz konusunu ise aileye haber verilmeden bunu sonlandırabilir miyim? Teşekkürler.

Merhaba ilişkiden 11 gün sonra regl oldum ama üstüne görme yaşadığımı düşünüyorum. Tabii eminde değilim. Lakin Şubat 96 doğumluyum. Eğer gebelik söz konusunu ise aileye haber verilmeden bunu sonlandırabilir miyim? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Hayır yasal olarak yapılamaz, ancak hamile olup olmaıdğınızı test yaparak öğrenebilirsiniz..