Hocam Bugun test oldum ANTİ HCV 0,32 NEGATİF HBsAg 0,464 NEGATİF ANTİ HIV 0,375 NEGATİF

Hocam Bugun test oldum ANTİ HCV 0,32 NEGATİF HBsAg 0,464 NEGATİF ANTİ HIV 0,375 NEGATİF HOCAM birde Hepatit B ye karsi 3Engerix B (yetiskinler icin) asi oldum diger asilarida olucam obur aylar icinde.. iliskimden 69 Gün Gectikten sonraki Degerlerim asiyi dogru zamandami yaptirdim.Sonucum Nedir

Tahlil.com Cevabı : Anti HBs değeriniz çalışılmamış, eğer pozitif ise aşıya gerek yoktur..