Hocam cumartesi günü esrar kullandım çok az miktarda okul için bu tetkikler yapılacak. Laboratuvar testlerinde çıkar mı?

Hocam cumartesi günü esrar kullandım çok az miktarda okul için bu tetkikler yapılacak çıkar mı a- Laboratuar Tahlilleri; Hemogram, İdrar Tetkiki, Sedimantasyon, Glukoz, Bun, Kreatinin, Total Kolastrol, Trigliserid, Ürik Asit, SGOT, SGPT, GGT, VLDL Kolestrol, LDL Kolestrol, HDL Kolestrol. b- Tetkikler; Akciğer PA Grafiği, Solunum Fonksiyon Testi, Bilgisayarlı Göme Alanı, EKG Odiometri – Timpanometri c.Muayeneler; Göz, KBB, Nöroloji, Psikiyatri, Dahiliye.EKG, Akciğer PA Grafiği, Solunum Fonksiyon Testi, EEG, Odiometri – Timpanometri, Görme Alanı, Göz , Kbb , Nöroloji, Psikiyatri, Dahiliye muayeneleri yapılarak uçucu personelin muayeneleri sona ermektedir.

Tahlil.com Cevabı : Yazdığınız tetkiklerde madde bakılmaz..