Hocam ben sivilce tedavisi için tahlil yaptırdım. 23 yaşındayım?

Hocam ben sivilce tedavisi için tahlil yaptırdım. 23 yaşındayım. İlk defa tahlil yaptırıyorum. Hemogram çok uzun olduğu içn yazmıyorum.Biyokimya;Glukz : 80Ure : 23,5Kreatinin: 0,6Trigliserid: 57Ast: 10Alt: 11Bilirubin(total): 0,5Bir de her iki tahlil kağıdında aşağıdaki sonuçlar koyu renkle yazıyordu anlamlarını merak ediyorum. Bir sorun mu var acaba?T. Kolestrol: 209 HHGB: 11,9 LHCT: 34,7 LLYM: 4,1 H

Tahlil.com Cevabı : Hafif Kansızlık bulguları var.

j************** :

Merhaba, karnımın ust kısmında tam ortada (kaburgaların bittiği bölge ) dokununca ağrı var. sanki kaburgadan bagımsız gibi ama hafiften onunla da alakalı gibi bilmiyorum tam anlayamadım. Hangi polikliniğe başvurmalıyım.. Teşekkürler

Cevap:

Öncelikle dahiliye bölümüne başvurunuz.Daha sonra genel cerrahi ve/veya gastroenteroloji bölümleri de olabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.