Hocam daha önce hepatit b geçirmiş biriyle 3 kez cinsel birleşimim oldu.

Selamlar, Hocam daha önce hepatit b geçirmiş biriyle 3 kez cinsel birleşimim oldu. Bunların ilk ikisi 8, sonuncusu 4 ay önce gerçekleşti. İşin kötü tarafı partnerimin hastalığını yeni öğrenmem oldu. Geceden hiçbir şey yemeyip bu sabah 10da kan tahlili yaptırdım. Sonuçlar şöyle; HBsAg 0.560 Anti-HBs 91 pozitif Değerlendirmenizi rica ediyorum. Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Anti HBs 'niz pozitif olduğu için bağışıklığınız var yani sorun yoktur..