Hocam demir referans aralığı 50-175 tahlil sonucum 188 çıktı.bunun ne gibi tehlikeleri olabilir?

 Hocam demir referans aralığı 50-175 tahlil sonucum 188 çıktı.bunun ne gibi tehlikeleri olabilir? ayrıca bilginiz olsun diye söylüyorum b1 b6 ve b12 vitaminleri için vitamin hapı kullanıyorum.

Tahlil.com Cevabı : Demir değeriniz yüksek, bunun pek çok nedeni olabilir.Aşağıdaki bağlantıda bu konuda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Demir yüksekliği