Hocam eğer ilişkiden 15 gün sonra kadın adet olsa hamilelik riski ortadan kalkar mı ?

Hocam eğer ilişkiden 15 gün sonra kadın adet olsa hamilelik riski ortadan kalkar mı ? her zaman ki adetini yaşasa?

Tahlil.com Cevabı :  İlişki sonrasında adet gören bir kişide hamileliğin oluşmadığını söyleyebiliriz.