Merhaba. 9 haziranda adet oldum fakat 15 gün sonra kahverengi akıntılarım oldu ?

Merhaba. 9 haziranda adet oldum fakat 15 gün sonra kahverengi akıntılarım oldu iki gün süreyle. ޞžu an beyaz akıntım oluyor. Eşimle en son adetimden 4 gün önce birlikte olduk yani sonrasında adet oldum, adetti sanıyorum. Test negatif çıktı ama bas dönmem ve kasık ağrım var. Hamilelik mümkün mü?

Tahlil.com Cevabı : Negatif çıkan bir test sonrası hamilelikten söz edemeyiz.Kahverengi akıntı kadınlarda sıklıkla merak edilen bir konudur. Vajinal akıntılardan biri olan kahverengi akıntı bir çok nedene bağlı olabilir.Aşağıdaki bağlantıda kahverengi akıntının nedenlerine dair yazımızda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/kadinlarda-kahverengi-akinti-neden-olur-kahverengi-akintinin-10-nedeni-nedir