Hocam esımle 1 aylık evlıyız ve daha bırlıkte olmadık

hocam esımle 1 aylık evlıyız ve dha bırlıkte olmadık pisikolojık fdestek alsamda gecmedı kendımı kastıgım ıcın olmuyo cok korkuyorum sızce bayıltarak yapsa esım olur mu?yada baska onerecenız bıse var mı?

Tahlil.com Cevabı : Düzenli ve bu konuda uzmalaşmış bir psikiyatristten yardım almanız gereklidir, tedavisi vardır..