Hocam havluya erkek arkadaşımın boşalması bulaştı bende vajinal bölgemi bilmeden onunla sildiim hamile olabilr miyim?

merhaba hocam havluya erkek arkadaşımın boşalması bulaştı bende vajinal bölgemi bilmeden onunla sildiim hamile olabilr miyim? sperm canlı kalır mı öyle?

Tahlil.com Cevabı : Vajinadan içeri sperm girmediği sürece hamilelik çok düşük ihtimal.