Sonucu aldığım gün özel bir hastanede tekrar test yaptırdım bu testte sonuç 0.07 NEGATİF çıktı ?

Sonucu aldığım gün özel bir hastanede tekrar test yaptırdım bu testte sonuç 0.07 NEGATİF çıktı olması gereken değer ise 0-0.90 devlette yaptırgım önceki test 2.85 bu durum cok kafa karıstırıcı ne yapmalıyız bu durumda ailelerde kötü durumda bizimde psikolojimiz kötü?? evlenme nasıl oluyor bu durumlarda??? SİZLERE BU HİZMETİNİZDEN DOLAYI ÇOK TEޞžEKKÜR ETMEK İSTİYORUM. ALLAH RAZI OLSUN!

Tahlil.com Cevabı : Evlenmeye engel bir durum yok, sonucunuzda da problem olacağını düşünmüyoruz.