Hocam hepatit b li arkadaşım var beraber yürürken sivilcesini patlattı

hocam hepatit b li arkadaşım var beraber yürürken sivilcesini patlattı eline kan geldi aradan biraz zaman sonra onun dalgınlıgına geldi elini tisörtüme sürdü dogal olarak kan tişörtüme geldi akşam makinaya attım diğer giysilerle 30 derece de kırkbeş dakika sonra çıktı giysi giyilirmi artık

Tahlil.com Cevabı : Evet sorun yoktur..