Hocam hepatit testleri olmustun fakat suresi erkendi 42.gunde yapildi negatif çıktı

Hocam hepatit testleri olmustun fakat suresi erkendi 42.gunde yapildi negatif çıktı suan iliski uzerinden 6 ay kadar geçti baska sebepten idrar testi verdim orada bilirubin negatifti eger hepatit olsaydım bu kadar surede bilirubin pozitiflesirmiydi yani negatif bilirubin hepatit olmadigimi gosterirmi

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'da merak ettiğiniz konuya dair bir çok soru cevaplandı ve yazı yayınlandı.Arama motorumuzu kullanarak konuya dair merak ettiğiniz bilgileri bulabilirsiniz.Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde dilediğiniz konuyu araştırmak için tıklayınız....