Alt : 2494 Ast : 1650 olarak belirlendi ve Hepatit A teşhisi koyuldu.En son test sonucuma göre Alt : 42, Ast : 26, Alp: 99, Ggt:72, T.Bilirubin: 1.2

Merhabalar, 5 hafta önce acile giriş yaptığımda Alt : 2494 Ast : 1650 olarak belirlendi ve Hepatit A teşhisi koyuldu.En son test sonucuma göre Alt : 42, Ast : 26, Alp: 99, Ggt:72, T.Bilirubin: 1.2 yalnız 1 haftadır sabahları ensemde ve sağ böğrümde ağrı oluyor ve ishalim.Değerlendirirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Karaciğer enzimleriniz düzelmiş, viral hepatit geçmiş gibi görünüyor, ancak ensede ve sağ böğürde olan ağrı için yeniden doktora başvurmanız ve muayene olmanızı öneririz..