Hocam idrar kültüründe 3-4 tane lökosit ve 13-14 tane de epitel hücresi çıktı ve 13 yaşındayım ve gram boyama yazıyo burda yani şöyle yazıyor?

Hocam idrar kültüründe 3-4 tane lökosit ve 13-14 tane de epitel hücresi çıktı ve 13 yaşındayım ve gram boyama yazıyo burda yani şöyle yazıyor? Gram boyama: nadir pnl, epitel 5-6 tane ve pozitif koklar görülmüş Kültürde de anlamlı üreme olmadı diyo hocam sizce ben ne hastalığı olabilirimanlatırmısınz

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuç her hangi bir hastalığı göstermiyor.İdrar kültüründe üreme olmamış.