Hocam ilişkiden kaç gün sonra gec döllenme olsa bile kan testi kesin sonuc verir

Hocam ilişkiden kaç gün sonra gec döllenme olsa bile kan testi kesin sonuc verir negatif olmasıda kesinmidir sonradan yükselirmi yada negatif çıkıp gebelik olababilirmi tek ilişkiden 55 gün sonra yaptırdım kesinmidir. <0,1 çıktı

Tahlil.com Cevabı :  Kafanız çok karışmış.Basit ve net birverelim, beta hcg 10 dan küçükse gebelik yoktur.