Hocam iyi günler bakireyim.sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşıyoruz.Sevgilimle sürtünme esnasında boşalacağını hissederek lavobaya gitti ?

Hocam iyi günler bakireyim.sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşıyoruz.Sevgilimle sürtünme esnasında boşalacağını hissederek lavobaya gitti daha sonra yanıma tekrar geldi.Biz aradan 5-6 dk geçtikten sonra tekrar sürtünmeye başladık.Benim şuanda adetim 10 gün gecikti bende tedirgin olduğum için gebelik(idrar)testi yaptım negatif çıktı.Erkek arkadasıma boşaldıktan sonra temizlenip temizlenmediğini sordum.Temizlendiğini söyledi hamile olma olasalığım var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik olasılığı yok.Test negatif çıkmış, zaten belirtiğiniz ilişkilerde gebelik olasılığı yok denecek kadar azdır.