Öpüşmüştük. Zevk suyu bulaşmış midir? Hamilelik ihtimali var mı acaba?

 Öpüşmüştük. Arkadaşımdan zevk suyu gelmiş pantolonunu düzelttikten sonra eline zevk suyu bulaşmış midir. benim vajinama elledi ancak iç çamaşırı ped ve kapri vardi. ayrıca regl dönemindeydim. Ancak içim içimi yiyor. hamilelik ihtimali var mı acaba. Çünkü eve geldikten sonra duş almadım.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik pek mümkün görünmüyor. Ancak adetinizde gecikme yaşarsanız bu ihtimali düşünerek gebelik testi yaptırabilirsiniz.