Hocam kız arkadaşım düzensiz adet görüyor. Son adetini 17 temmuzda gördü

Hocam kız arkadaşım düzensiz adet görüyor. Son adetini 17 temmuzda gördü 20 temmuzda bitti yani 4 gün adeti sürdü. (5 ağustos) da ilişkiye girdik içine boşalma olmadı fakat her ihtimale karşı ertesi gün hapı kullandı.bugun yanı 13 agustosda sabah uyandıgında iç çamaırında kan varmıs adet oldugunu söyledi ama gün boyunca az gelmiş akşamına da agrısının cok arttıgını soyledi.hocam bu norlevonun ara kanaması mı yoksa adet mi goruyor cunku son adetinin üstünden 27 gün geçti ilginiz için teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Bu ikisini ayırabilmek için hastanın kanamasının takip edilmesi gereklidir, şimdiden karar verilemez..