Sevgilimle korunmali arkadan iliski yasadik vajinaya sperm deymedi zevk suyundan korkuyorduk

Sevgilimle korunmali an*l iliski yasadik vajinaya sperm deymedi zevk suyundan korkuyorduk iliskiden sonraki adeti 16 gun gecikti ama normal geldi simdi 2. Adeti zamaninda ve normal geldi hamilelik riski var midir

Tahlil.com Cevabı :

Risk yok denebilir..