Hocam kiz arkadasimla önden cinsel iliskiye girdik . fakat bu ilk kez olduguna vajinaya 4-5 cm kadar girdigimda acidan hemen kendini cekti

Hocam kiz arkadasimla önden cinsel iliskiye girdik . fakat bu ilk kez olduguna vajinaya 4-5 cm kadar girdigimda acidan hemen kendini cekti . kizligi bozuldu icine bosalmadim yinede hamile kalabilir mi ? kalabilirse yüzde kac ihtimali vardir ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali yüzde 15,89. Sen galiba burayı iddia tahmini yapan bir site zannettin.Nerden bilelim yüzde kaç hamilleik olacağını,burası tahlil yorumlayan ciddi bir sağlık sitesi.Müneccim değiliz biraz mantıklı sorular sorun lütfen.Olan olmuş artık her ne kadar hamilelik şansı düşük olsa da yapmanız gereken çok basit aşağıdaki yazıya göre uygun zaman da test yaptırmak