Hocam Kızılayda dün kan verdim ve hemoglobin sayısı 15.7 cıktı ama şöyle bir sorunum var vücuttaki kan akış hareketi hızlanınca her yerim kaşınmaya başlıyor ve

Hocam Kızılayda dün kan verdim ve hemoglobin sayısı 15.7 cıktı ama şöyle bir sorunum var vücuttaki kan akış hareketi hızlanınca her yerim kaşınmaya başlıyor ve bu biraz hızlı yürüsem de hemen oluyor fakat şunu dikkat ettim eğer kan verirsem 2 ay böle bir sıkıntım olmuyor nedeni kanımdaki bir maddeden dolayımı yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

Tahlil.com Cevabı :

Hemoglobin değerinin 15,7 çıkması aşırı yüksek olarak kabul edilemez,normal aralıklarda olmakla beraber üst sınıra yakın bir değer.Kaşınmanız alerjik bir duruma da bağlı olabilir.Bir cildiye uzmanına başvurun