Hocam kolay gelsin ufak bir iltihap gibi akıntı vardı ve ucunda yanma idrar yaparken yanmam yok tahlil sonucum eritrosıt 7-8 lokosit 25-30 bakteri az.

Hocam kolay gelsin ufak bir iltihap gibi akıntı vardı ve ucunda yanma idrar yaparken yanmam yok tahlil sonucum eritrosıt 7-8 lokosit 25-30 bakteri az

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde enfeksiyon veya taş-kum ihtimali görünüyor, ancak pen*s ucundan iltihaplı akıntı var ise araştırılması gereklidir, enfeksiyon uzmanına başvurmanızı öneririz..