Hocam meraba ben haziranın 22 de adet olmustum

Hocam meraba ben haziranın 22 de adet olmustum bu ay olmadım 5 gun gecıktı idrar testı yaptım az önce negetıf cıktı. benım adetım çok agrılı olur ama benım adetle alakalı hıcbır belırtı yok acaba hamılemıyım çok merak edıyorum bıdaha ne zaman ıdrar testı yapmalıyım yarın mı 2 gun sonra mı

Tahlil.com Cevabı : Bir kaç gün içinde adet olmazsanız kanda yapılan Beta HCG testi yaptırın, bu da negatif çıkarsa, adet gecikmenizin nedeni konusunda kadın doğum doktoruna muayene olun