Hocam merhaba annemle rutin kontroller için hastaneye gitmiştik tesadüfen hepatit b hastalığı olduğunu öğrendik

Hocam merhaba annemle rutin kontroller için hastaneye gitmiştik tesadüfen hepatit b hastalığı olduğunu öğrendik tahlil sonuçlarını sizinle paylaşmak istiyorum ve yorumumuzu bekliyorum hbv dna pcr (+) 83. Anti hbc ıgg pozitif hbe ag negatif anti hbc ıgm negatif. Anti hbe pozitif anti hdv negatif

Tahlil.com Cevabı : Evet hepatiti b taşıyıcılığı mevcut, ancak başka testler de gerekebilir, gastroenteroloji uzmanına gitmenizi öneririz..