Hocam merhaba ben hiv testi yaptırdım

Hocam merhaba ben hiv testi yaptırdım 250 gün ve 150 günlerde hiv testim negatif fakat başka bir test yaptırmadım şuan 11 ay oldu herhangi belirti yok fakat acaba başka hastalık kaptım mı diye sttres var içidme doktora gitmekte istemiyorum ne yapayım lütfen yardımcı olun

Tahlil.com Cevabı : Herhangi bir şikayetiniz yoksa, AntiHCV, VDRL, HBsAg testlerini de yaptırmanızı öneririz.