Hocam merhaba benim yaklaşık 2 haftadır halsizlik ve hafif baş dönmesi şikayetim var. Hangi bölüme gitmeli ve nasıl bir yol izlemeliyim?

Hocam merhaba benim yaklaşık 2 haftadır halsizlik ve hafif baş dönmesi şikayetim var sersemlik hissindeyim bunun için hangi bölüme gitmeli ve nasıl bir yol izlemeliyim.? şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : İlk aşamada dahiliye ve/veya nöroloji bölümlerine baş vurabilirsiniz.