Hocam merhaba dün sevgilimle sürtünme yoluyla birlikte olduk ayaktaydık sevgilim boşaldı ?

 Hocam merhaba dün sevgilimle sürtünme yoluyla birlikte olduk ayaktaydık sevgilim boşaldı menisi külota ve vajinama geldi. ben bakireyim hocam ve bosaldıktan hemen sonra silindim daha sonra da yıkadım kendimi. hamile olma ihtimalim var mı ? hastalıgıma 2 hafta var fakat adette sürekli gecikme oluyo

Tahlil.com Cevabı : Canım adet zamanını bekle 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yap.