Merhaba ben dün sevglimle sürtünerek iliskiye girdim iç çamasirlarimizi çıkrdik ama hic bi sekilde bosalma olmadi ?

Merhaba ben dün sevglimle sürtünerek iliskiye girdim iç çamasirlarimizi çıkrdik ama hic bi sekilde bosalma olmadi acaba zevk suyundan dollayi hamile kalirmiyim lütfen cevap verin snki kendimi hamile gibi hissediyorum psikolojim bozuldu biseyler diyin link göndermeyin nolur

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük bir olasılık. Ancak adetinizde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırın.