Hocam merhaba: Medicalpark hastenesinde HIV 1&2 + p24 antijeni denen testi oldum. Bir hata yapıp testi doktor kontrolünde olmadım?

Hocam merhaba: Medicalpark hastenesinde HIV 1&2 + p24 antijeni denen testi oldum. Bir hata yapıp testi doktor kontrolünde olmadım. Dolayısı ile test ile gerekli bilgileri soranlarım. Bugün hastaneyi aradım ve lab. Teknikeri ile görüştüm. Testin abbott test oldugunu söyledi ben suana kadar böyle bir testi kimseden duymadım. Biliyorum yanlış yapıyorum ama merak ettim. Bu abbott nedir? Ayrıca sadece 1 tane test oldum ve uzun süre sonra. Başka bir yerde test olmama gerek var mı? Test sonucum 0.47 negatif. Referans Aralık degeri 1 negatif Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : HIV testiniz normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok, gerekli gereksiz ayrıntılarla da kafanı karıştırmaHIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..http://tahlil.com/tag/hiv